sık Sorulan Sorular

Sorunuza cevap bulamadınız mı? Bizimle iletişime geçin.


Bulunan 6 kayıt

Beni otomatik olarak imzala" işlevi nasıl çalışır?
Beni otomatik olarak imzala" isteğe bağlıdır, kullanıcı adınızı ve parolanızı bilgisayarınıza kaydeder ve sayfaya her eriştiğinizde otomatik olarak oturum açmış olursunuz.
Parolamı unutursam ne olur?
Şifrenizi unuttuysanız lütfen 'Şifrenizi mi unuttunuz?' Düğmesine tıklayın. dizininin önündeki linki veya sponsor giriş sayfasında bulabilirsiniz. Şifre kurtarma e-postası, iletişim bilgilerinizdeki e-posta adresine gönderilecektir. E-posta, kullanıcıyı 'Hesabı Yönet' bölümüne yönlendiren ve şifrenin güncellenebileceği bir bağlantı içeriyor.
Parolamı nasıl değiştirebilirim?
Oturum açtıktan sonra 'Hesap Ayarları' bağlantısını tıklayın, "Geçerli Şifre" alanını göreceksiniz, mevcut şifrenizi bu alana, yeni şifrenizi "Şifre" ve "Şifreyi tekrar yazın" alanlarına yazıp "Gönder" düğmesine tıklayınız.
Siteye birşey eklemek için bir hesabım olması gerekiyor mu?
Evet. Ücretsiz katılmak da dahil olmak üzere herhangi birşeyi dizine eklemek için bir hesabınızın olması gerekir.
Nasıl üye olabilirim?
Bir sponsor olarak kaydolmak için, en üstteki menüde 'Bize Reklam Verin' bağlantısına gidin, bir firma ve seviye seçin ve 'Kaydol' düğmesini tıklayın. Tüm alanları doldurun, ileride başvurmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın ve işlemi tamamlamak için gerekli adımları izleyin. Bir ziyaretçi olarak kayıt olmak için 'Kaydol' | En üstteki menüye giriş 'bağlantısını tıklayın, tüm alanları doldurun ve' Hesap Oluştur'u tıklayın.
Neden 'Hesap Kilitli' mesajı alıyorum?
Hesabınıza erişmeye çalışırsanız ve yanlış şifreyi 5 kez yazarsanız, hesap 1 saat boyunca kilitlenecektir. Güvenlik nedenlerinden ötürü bu şekilde düzenlenmiştir
Reklam